BOK, "Wilhelm Kåge, Konstnär och Hantverkare", Nils Palmgren, Nordisk Rotogravyr, Stockholm, 1953.

407038. BOK, "Wilhelm Kåge, Konstnär och Hantverkare", Nils Palmgren, Nordisk Rotogravyr, Stockholm, 1953.

Förlagets pappband med skyddsomslag.

Slitage, skador. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 156