MOCCASERVIS, 24 delar, "Alice", Silesia, porslin, 1900-tal.

407029. MOCCASERVIS, 24 delar, "Alice", Silesia, porslin, 1900-tal.

Fem olika dekorer, dock tillhörande till samma serie.
Koppar, höjd 5 cm.
Fat, diameter 11,5 cm.

Bruksslitage, två koppar spräckta, ett fat extensivt lagat, ej helt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Koppar, höjd 5 cm.
Fat, diameter 11,5 cm.

Antal besök: 3 334