URNOR 1 par, porslin, Europa, 1800-tal.

406930. URNOR 1 par, porslin, Europa, 1800-tal.

Med dekor av monogram samt heralidiska attribut som riddarhjälp.
Höjd ca 30-30,5 cm.

Proveniens: Portugisisk diplomatfamilj.

Slitage. Skador, lagningar, retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 30-30,5 cm.

Antal besök: 954