GÖSTA YDSTRÖM. Fåglar i träd, olja på duk, signerad.

406927. GÖSTA YDSTRÖM. Fåglar i träd, olja på duk, signerad.

67 x 91 cm.

Krackelerad.

Gösta Ydström (1861–1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 91 cm.

Krackelerad.

Gösta Ydström (1861–1952)

Antal besök: 900