KANAPÉ, 1880-tal.

KANAPÉ, 1880-tal.
406918. KANAPÉ, 1880-tal.

Med hjultrissor. Längd ca 175 cm.

Kantband ställvist löst. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
406918. KANAPÉ, 1880-tal.

Antal besök: 1 531