RADIO, Philips, 1900-talets första hälft.

40687. RADIO, Philips, 1900-talets första hälft.

Längd 54, bredd 23,5, höjd 37,5 cm.

Slitage, bakstycke saknas, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 699