KARMSTOLAR, ett par, okänd formgivare, 1940/50-tal.

406812. KARMSTOLAR, ett par, okänd formgivare, 1940/50-tal.

Björk samt teak. Längd 62 cm.

Bruksslitage. Fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk samt teak. Längd 62 cm.

Bruksslitage. Fanerskador.

Antal besök: 961