BYRÅ, SPEGEL, BORD, 3 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

406792. BYRÅ, SPEGEL, BORD, 3 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Byrå
Längd 92 cm
Bredd 47 cm
Höjd 79 cm

Spegel
Höjd 155 cm
Bredd 55 cm

Bord
Längd 75 cm
Bredd 52 cm
Höjd 55 cm.

Bruksslitage.
Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byrå
Längd 92 cm
Bredd 47 cm
Höjd 79 cm

Spegel
Höjd 155 cm
Bredd 55 cm

Bord
Längd 75 cm
Bredd 52 cm
Höjd 55 cm.

Bruksslitage.
Smärre fläckar.

Antal besök: 1 449