STEPHAN ABEL SINDING. EFTER. Fången moder ger sitt barn di, patinerad terrakotta.

406790. STEPHAN ABEL SINDING. EFTER. Fången moder ger sitt barn di, patinerad terrakotta.

Längd ca 19 cm.

Slitage, nagg, lagad och retuscherad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 19 cm.

Antal besök: 2 811