BOKSKÅP, valnöt, 1880-tal.

BOKSKÅP, valnöt, 1880-tal.
406777. BOKSKÅP, valnöt, 1880-tal.

Tvådelat. Överdel med glasade dörrar. Invändiga hyllplan. Längd 122 cm. Bredd 54 cm. Höjd ca 245 cm.

Bruksslitage. fanerskador, skada på list.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 375