SPEGEL, 1800-tal.

SPEGEL, 1800-tal.
406772. SPEGEL, 1800-tal.

bronserad och svart målad, höjd 57,5 cm.

Slitage, senare bronsering.

Gör en kostnadsfri värdering!
406772. SPEGEL, 1800-tal.

Slitage, senare bronsering.

Antal besök: 1 003