GILBERT NIELSEN. VÄGGSKULPTUR, aluminium.

406753. GILBERT NIELSEN. VÄGGSKULPTUR, aluminium.

Monterad på träskiva. 28x22 cm. Signerad Gilbert och daterad -76.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 746