KISTA samt STOL, renässansstil, 1900-tal.

406707. KISTA samt STOL, renässansstil, 1900-tal.

Kistans mått: Längd 106, bredd 43, höjd 51 cm.

Slitage, märken, fläckar. Kista med dekorskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 817