MARINUS JOHANNES DE JONGERE. "Molen bij Zeventien". Olja på duk, signerad.

406643. MARINUS JOHANNES DE JONGERE. "Molen bij Zeventien". Olja på duk, signerad.

30 x 49 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 49 cm.

Krackeleringar.

Antal besök: 1 824