STOLAR 1 par Italien, HYLLA samt TIDNINGSSTÄLL, 1900-talets andra hälft.

406622. STOLAR 1 par Italien, HYLLA samt TIDNINGSSTÄLL, 1900-talets andra hälft.

Hylla med plasthyllor, total höjd ca 95,5 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 777