JOHN PHILIP HELLBERG. Fartygsporträtt, olja på pannå, signerad samt daterad.

406592. JOHN PHILIP HELLBERG. Fartygsporträtt, olja på pannå, signerad samt daterad.

Ca 35 x 50 cm.

Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 35 x 50 cm.

Mindre fläckar.

Antal besök: 976