SIGFRID "SIFFRAN" SÖDERGREN. Enligt uppgift motiv från Brazzaville, olja på duk, signerad och daterad -63.

406571. SIGFRID "SIFFRAN" SÖDERGREN. Enligt uppgift motiv från Brazzaville, olja på duk, signerad och daterad -63.

Bildyta 49 X 69 cm.
Ramens mått 51 X 71 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 49 X 69 cm.
Ramens mått 51 X 71 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 277