PARTI, Penselvaser, Delftkrus m.m. 5 delar 1900-tal.

40656. PARTI, Penselvaser, Delftkrus m.m. 5 delar 1900-tal.

Kinesiska penselvaser 2 st h.27-28 cm samt lockask.Blåvitt krus, och lockpokal h. 28-35 cm.

Slitage i glasyren på 2 objekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 517