VÄGGLAMPETTER i tenn, ett par, CG Hallberg, 1931.

406564. VÄGGLAMPETTER i tenn, ett par, CG Hallberg, 1931.

Vägglampetter i tenn
Stämplade CG E8 (1931)
Höjd ca 28 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vägglampetter i tenn
Stämplade CG E8 (1931)
Höjd ca 28 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 589