LARS BOETHIUS. Olja på pannå, landskapsmotiv, signerad.

406561. LARS BOETHIUS. Olja på pannå, landskapsmotiv, signerad.

Bildyta 45 X 54 cm.
Ramens mått 59 X 68 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 45 X 54 cm.
Ramens mått 59 X 68 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 642