ANNA MARIA HOKE. Akvarell, Det vita bordet, signerad -75.

406550. ANNA MARIA HOKE. Akvarell, Det vita bordet, signerad -75.

Bildyta 42 X 53 cm.
Ramens mått 56,5 X 70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 42 X 53 cm.
Ramens mått 56,5 X 70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 697