MATSERVIS, GRETA, 57 delar C:a 1910-20.

40652. MATSERVIS, GRETA, 57 delar C:a 1910-20.

Rörstrands, grått mönster med guldkant.

Krackelyrer och nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 520