EDVIN LINDHOLM HOUGE. Kalmarsundsparken Kalmar, olja på duk, signerad.

406488. EDVIN LINDHOLM HOUGE. Kalmarsundsparken Kalmar, olja på duk, signerad.

Bildyta 36 X 43,5 cm.
Ramens mått 46,5 X 54 cm.

Krackeleringar.
Ram med bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 36 X 43,5 cm.
Ramens mått 46,5 X 54 cm.

Krackeleringar.
Ram med bruksslitage.

Antal besök: 1 563