Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
GOLVVAS, keramik, "Paprika", Anna Lisa Thomson, Upsala Ekeby, 1950/60-tal.
406454. GOLVVAS, keramik, "Paprika", Anna Lisa Thomson, Upsala Ekeby, 1950/60-tal.
Höjd ca. 54 cm.
Större lagningar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 54 cm.
Större lagningar.
Gomér & Andersson Linköping
2 736