GÖRAN ANDERSSON. Dungen, olja på pannå, signerad.

406408. GÖRAN ANDERSSON. Dungen, olja på pannå, signerad.

31 x 45 cm.

Ytsmuts. Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 45 cm.

Ytsmuts. Krackeleringar.

Antal besök: 3 076