6+6 st tallrikar, Rörstrand, ca 1900-talets mitt.
1 st uppläggningsfat, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.
1 st Vas, Upsala-Ekeby, Gefle, Percy, med originaletikett, 1900-talets andra fjärdedel.
1 st Vas, Gustavsberg, 1900-talets tredje fjärdedel.
1 st Vas, Gefle, Alba (Percy), 1900-talets andra fjärdedel.
Bruksslitage, ej genomgånget.
Bruksslitage, ej genomgånget.