FICKUR, silver, spindelgång, Lindgren, Stockholm, 17/1800-tal.

406364. FICKUR, silver, spindelgång, Lindgren, Stockholm, 17/1800-tal.

Diameter 59 mm.

Stämplad på urverk Lindgren Stockholm.

Bruksslitage, glas saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 59 mm.

Bruksslitage, glas saknas.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 855