DIVERSE NYSILVER, 18/1900-tal.

406318. DIVERSE NYSILVER, 18/1900-tal.

Bricka totallängd 58 cm, uppläggningsbestick i originalförpackning, såsslev, hänkelkanna, pokal, samt skedar, knivar, gafflar, med mera.
Medföljande tygfodral samt andra förpackningar.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 879