VÄGGUR, guldpendyl, rokokostil.

4062874. VÄGGUR, guldpendyl, rokokostil.

Förgylld trä.
Höjd ca 60 cm.
Bredd ca 30 cm.

Ej funktionstestad, bruksskick samt repor och färgbortfall.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld trä.
Höjd ca 60 cm.
Bredd ca 30 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 206