IVAR MORSING. "Den gamla eken", olja på duk, signerad och daterad.

406250. IVAR MORSING. "Den gamla eken", olja på duk, signerad och daterad.

ca 60 x 70 cm

Proveniens: Sven Svenssons privata samling.

Ytsmuts. Mindre slitage.

Ivar Morsing (1919–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 60 x 70 cm

Ytsmuts. Mindre slitage.

Ivar Morsing (1919–2009)

Antal besök: 1 136