DOSOR OCH ASKAR, 6 st, bl.a nysilver, 1900-talets början och framåt.

406243. DOSOR OCH ASKAR, 6 st, bl.a nysilver, 1900-talets början och framåt.

2 puderdosor. Största dosans längd 9 cm.

Bruksslitage, en med hårdare slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 763