RÖKBORD, tidigt 1900-tal.

RÖKBORD, tidigt 1900-tal.
406194. RÖKBORD, tidigt 1900-tal.

Lös kopparskiva. Diameter 58, höjd 61 cm.

Slitage, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, märken.

Antal besök: 1 134