LÄDERPÄRM MED GRAFISKA BLAD, Meisterwerke der Kriegsmalerei, 1900-talets början.

406183. LÄDERPÄRM MED GRAFISKA BLAD, Meisterwerke der Kriegsmalerei, 1900-talets början.

Mått på pärm 49,5 x 61 cm.

Hårt slitage, skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått på pärm 49,5 x 61 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 942