TORSTEN BERGMARK. Akvarell, signerad och daterad 84.

40618. TORSTEN BERGMARK. Akvarell, signerad och daterad 84.

Abstrakt komposition. 25 x 43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 680