OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Rone", marin olja på duk, signerad Koster. K, Amsterdam 1964.

406104. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Rone", marin olja på duk, signerad Koster. K, Amsterdam 1964.

Marinmålning av det holländskt flaggade fartyget "Rone". Bär signatur och datering.
40x60 cm.

Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x60 cm.

Ytsmuts.

Antal besök: 2 582