MYNTSAMLING, 1800/1900-tal.

406102. MYNTSAMLING, 1800/1900-tal.

Myntkasetter "Svenska mynt", 1971, 1976, 1978, 1984, 1985, 1986, 1988, 1990, 1993, 1997, 1999, 2000.
Myntkasett "Sverige 2 kronor jubileumsmynt"
Myntkasetter 2 st. Great Britain.
Album med 10 öringar, 2 öringar samt 1 kronor. 1900-tal
Album med 10 öringar, 25 öringar, 1 öringar, 5 öringar, 1800/1900-tal
Lådfack med 10 öringar, 25 öringar, 50 öringar samt 1 kronor, 1900-tal
Lådfack med blandade mynt, 2 kronor, 5 kronor samt 10 kronor, 1900-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 050