FICKUR, 23 st, boetter mestadels av silver, 1800/1900-tal.

406095. FICKUR, 23 st, boetter mestadels av silver, 1800/1900-tal.

Bland annat Omega, Tärnan, Seeland Watch Co, Polstjernan, Odin samt Nilax.
Yttre diameter ca 32 - 50 mm.
Medföljer boettfodral.

Samtliga med skador. Delar saknas. Gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttre diameter ca 32 - 50 mm.
Medföljer boettfodral.

Antal besök: 1 591