Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
GÖSTA DAGERMARK. "Båten Vitemölle", olja på duk, signerad.
406078. GÖSTA DAGERMARK. "Båten Vitemölle", olja på duk, signerad.
37 x 45 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 45 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
1 288