BÅLSLEV, silver, England, 1800-tal.

406055. BÅLSLEV, silver, England, 1800-tal.

Med medaljong av George II, märkt 1736. Vridet skaft i trä. Längd ca 37 cm.

Smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bucklor.

Antal besök: 577