PENSELSTÄLL samt SKÅL på fot, porslin, Kina, 1900-tal.

405991. PENSELSTÄLL samt SKÅL på fot, porslin, Kina, 1900-tal.

Pennställ, höjd 19 cm.
Skål på fot, höjd 4 cm, diameter 8 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pennställ, höjd 19 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 986