ASTRI BERGMAN-TAUBE. TOBAKSBURK, tenn, Astri Bergman-Taube, Herman Bergman, signerad, Stockholm, 1928.

405967. ASTRI BERGMAN-TAUBE. TOBAKSBURK, tenn, Astri Bergman-Taube, Herman Bergman, signerad, Stockholm, 1928.

Höjd 17 cm.
Signerad comp Astri Taube.

Bruksslitage, obetydliga bucklor, repor. Gravyr med nummer i botten.

Astri Bergman-Taube (1898–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.
Signerad comp Astri Taube.

Antal besök: 1 166