SKÄRBRÄDA, "Picknick", Marianne Westman. Rörstrand.

405965. SKÄRBRÄDA, "Picknick", Marianne Westman. Rörstrand.

Längd 36.5 cm.

Smärre slitage/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 36.5 cm.

Smärre slitage/repor.

Antal besök: 1 069