LJUSKRONA med prismor och röd glasskål, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

405954. LJUSKRONA med prismor och röd glasskål, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Höjd 53, diameter 45 cm.

Bruksslitage samt ett tiotal prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 53, diameter 45 cm.

Antal besök: 788