RESVÄSKA, svinläder, 1950-tal.

405919. RESVÄSKA, svinläder, 1950-tal.

Nyckel finns. Längd 50 cm. Bredd 13 cm. Höjd 33 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 2 209