OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Lekande barn vid å. Olja på duk 1800-tal, bär signatur CJ Lewis.

405911. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Lekande barn vid å. Olja på duk 1800-tal, bär signatur CJ Lewis.

45 x 60 cm.

Uppfodrad duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 60 cm.

Uppfodrad duk.

Antal besök: 2 186