GLASFÖREMÅL, 5 st, Sandvik, 1920-talet.

405881. GLASFÖREMÅL, 5 st, Sandvik, 1920-talet.

Skål diameter ca 20 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål diameter ca 20 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 775