COLLIER, sterlingsilver, GHA, 1900-talets tredje kvartal.

405816. COLLIER, sterlingsilver, GHA, 1900-talets tredje kvartal.

Längd 49 cm, vikt ca 67 gram.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 49 cm, vikt ca 67 gram.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 602