SAMLARBILDER, 1900-talets andra hälft.

405735. SAMLARBILDER, 1900-talets andra hälft.

Hockeybilder, walt disney, indianmotiv, filmisar bland annat.

Ålders samt bruksslitage. Slitna kanter. Lösa delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 882