ARKIVSKÅP, ek, 2-delat, tidigt 1900-tal.

405724. ARKIVSKÅP, ek, 2-delat, tidigt 1900-tal.

Längd 40, bredd 38, höjd 16+40 cm.

Smärre repor på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor på skivan.

Antal besök: 892