PINNKARMSTOL "34 T", Nässjö stolsfabrik AB NESTO.

405718. PINNKARMSTOL "34 T", Nässjö stolsfabrik AB NESTO.

Karmstol med fanerad teaksits och genombruten spjälad rygg, rundade karmar. Undertill stämpelmärkt 34 T.
Rygghöjd 86 cm
Sitthöjd 44 cm
Bredd ca 55 cm.

Bruksslitage
Repor, jack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 86 cm
Sitthöjd 44 cm
Bredd ca 55 cm.

Bruksslitage
Repor, jack.

Antal besök: 2 280